ÖĞRETMENLER İÇİN ÖRNEK KİTAPLAR

İşler Yayın Grubu her yıl milyonlarca örnek kitabın dağıtımını ücretsiz olarak gerçekleştiriyor. Sanal yerine gerçek ortamda tanıtımı önceleyen İşler Yayın Grubu, büyük bir özgüven içerisinde yapmış olduğu faaliyetin haklı gururunu yaşıyor.     

İşler Yayın Grubu her yıl milyonlarca örnek kitabın dağıtımını ücretsiz olarak gerçekleştiriyor. Sanal yerine gerçek ortamda tanıtımı önceleyen İşler Yayın Grubu, büyük bir özgüven içerisinde yapmış olduğu faaliyetin haklı gururunu yaşıyor.     

İşler Yayın Grubunu ve yayımlanan eserlerini tanımanın en kolay yöntemlerinden birisi; her yıl “örnek kitap” adı altında dağıtılan milyonlarca sınav kitaplarından geçiyor. Türkiye genelinde 500 şubesi bulunan İşler Kitabevlerine ulaşmak ise son derece kolay.  Çünkü Anadolu sathına yayılmış Türkiye’de en fazla şubeye sahip olan İşler Kitabevleri öğretmenle doğrudan iletişim kurabiliyor.  İşler Yayın Grubu, her eğitim-öğretim yılının başında sayısı 40’ı geçen yayınevinin örnek kitaplarını doğrudan öğretmenin adına, kurum adresine gönderme imkanını sağlıyor.

ELDEN TESLİMAT FARKI

Ayrıca şube müdürleri ilgili öğretmene örnek kitapları elden teslim edebiliyor. Öğretmen doğrudan kitabı ücretsiz inceleme fırsatı bulup, öğrencilere tavsiye ediyor ve hatta beğendiği kitabı sınıfa aldırmak istediğinde telefonla sipariş vermesi yeterli oluyor. Örnek kitaplar ertesi gün adrese teslim ediliyor. Ayrıca şube müdürleri kendi bölgelerindeki tüm kurumların öğretmenlerini isim isim tanıdığı için ziyaret metoduyla yeni yayınların örnek kitaplarını ilgili öğretmenlere elden ulaştırabiliyor.

MÜFREDATA UYGUN YENİ NESİL İÇERİK

İşler Yayın Grubu çatısı altında faaliyet gösteren 40’ın üzerindeki yayınevi hazırladıkları içerikler, konu anlatımları, fasiküller, soru bankaları ile deneme testlerini sürekli gözden geçirerek yeni güncellemeler yapıyor. Müfredat ve yeni nesil içeriği dikkate alarak hazırlanan kitaplar; öğretmen ve sınava hazırlanan aday öğrencilerin beğenisine sunuluyor. Yayıncılıkta büyük bir özgüvene sahip olan İşler Yayın Grubu, titizlikle hazırladığı milyonlarca eseri ülke genelinde dağıtılmak üzere sevk ediyor. Eserlerden faydalanacak şahıslar da böylelikle sanal değil gerçek ortamda alacağı eseri inceleme imkanına kavuşmuş oluyor.

Ömer   
 

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

İşlerOnline ile kitaplarını online sipariş edebilirsin

Evinde kal, biz senin kitaplarını evine gönderelim.

EĞİTİMİN KALİTESİNİN ÖNEMİNİ BİLYORUZ!

Sen de İşler Yayınları ile başarabilirsin!

Sen de bizimle birlikte başarabilirsin.