İşler Kitabevleri Eğitim Bursu Başvuruları Başladı

Burs başvuruları 20 Temmuz 2023 ile 20 Ağustos 2023 tarihleri arasında web sitemizdeki form üzerinden alınacaktır.

İşler Kitabevleri Eğitim Bursu, İşler Kitabevleri tarafından LGS ve YKS'de üstün başarı göstermiş öğrencilere verilmekte olan eğitim desteğidir. İşler Kitabevleri, YKS sınavında derece yaparak sayısal, eşit ağırlık, sözel ve dil yerleştirme puan türünde ilk 1000'e girmiş olan olan 50 öğrenciye 4 ay ( Eylül, Ekim, Kasım, Aralık) boyunca aylık 1.250₺ burs vererek üniversite hayatındaki eğitimlerine katkıda bulunmayı ve böylece maddi durumu iyi olmayan başarılı öğrencilere eğitimde fırsat eşitliği sağlamayı hedeflemektedir.

İşler Kitabevleri Eğitim Bursu başvuruları İşler Kitabevleri bayileri aracılığıyla yapılabilmektedir. Referansınız olarak başvuru yaptığınız bayii ve bayi görevlisini yazabilirsiniz. Bu program yalnızca bir burs programıyla sınırlı kalmamakla birlikte bu program sürecinde ve eğitim hayatlarında başarılı olmaları durumunda yıl sonunda bir değerlendirme yapılarak eğitim hayatlarının kalanında da kendi burslarını kazanma imkanı sunmaktadır.

 

Burs başvuruları 20 Temmuz 2023 ile 20 Ağustos 2023 tarihleri arasında web sitemizdeki form üzerinden alınacaktır. Başvuruları olumlu değerlendirilen öğrencilerimizle online bir görüşme gerçekleştirilecektir. Olumsuz değerlendirilen öğrencilerimize bilgi SMS'i iletilecektir. Burs sonuçlarımız 5 Eylül 2023'te açıklanacak olup ilk burslar ise 20 ile 30 Eylül 2023 tarihleri arasında öğrencilerimize takdim edilecektir.

 

Burs Başvurumuz 20 Ağustos Tarihinde Sonlanmıştır.

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Kitapİşler ile kitaplarını online sipariş edebilirsin

Evinde kal, biz senin kitaplarını evine gönderelim.

EĞİTİMİN KALİTESİNİN ÖNEMİNİ BİLİYORUZ!

Sen de İşler Yayın Grubu ile başarabilirsin!

Sen de bizimle birlikte başarabilirsin.